Sideboard i Louis XV

662157

SIDEBOARD, 1700-talets mitt, Louis XV, sannolikt Portugal, rosendträ, beslag i mässing, höjd 80, 130x60 cm

Sprickor, bruksslitage, nyckel och lås saknas

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Sideboard i Louis XV

Budhistorik (15 bud)
5042529
9 000
5042528
8 800
5042527
8 600
5042526
8 400
5042525
8 200

Slutpris SEK:
9 000
884 EUR, 981 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.