Ring 18 k guld diamanter

661991

SYSKONRING, 18 k guld, 2 gammalslipade diamanter ca 0,65-0,70 ct/st, kvalité TCa(L)/SI-I, otydliga svenska stämplar, omkring 1930-tal, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 3,2 g

Stenar med smärre hack

Guld/Smycken

Kundcenter

Ring 18 k guld diamanter

Budhistorik (8 bud)
5028714
10 000
5028712
9 800
5028711
9 200
5028676
8 200
5028675
7 000

Slutpris SEK:
10 000
965 EUR, 1 096 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.