Medaljer Svärdsorden Royal Victorian

661986

MEDALJER, 10 st, bestående av bl.a ordensmärke Amaranterorden, kraschan Svärdsorden, medalj Svärdsorden, förtjänstmedalj Sjövärnskåren, Royal Victorian order medal, Ordre National du Merite, Frankrike 1963, brons, gulmetall resp silver, delvis med emalj

Smärre slitage, vissa emaljskador förekommer

Vapen/Medaljer

Monter 12

Budhistorik (30 bud)
5031396
6 800
5030340
6 600
5031395
6 600
5030340
5 800
5026586
5 600

Slutpris SEK:
6 800
668 EUR, 741 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.