Skåp empirestil

661879

SKÅP, empirestil, 1900-talets början, bl a mahognyfanér, mässingsbeslag, invändiga hyllplan, 106x78x45 cm, nyckel finns

Bruksslitage, ytskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Skåp empirestil

Budhistorik (16 bud)
5042534
2 400
5042485
5042532
5042485
1 900
5042531
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.