Otto Didrik Ottesen

661839

OTTO DIDRIK OTTESEN (Danmark 1816-1892): Stilleben, signerad och daterad 1868, olja på duk, ca 44x57 cm

Konst, Äldre måleri, Selected

Kundcenter

Otto Didrik Ottesen

Budhistorik (14 bud)
5028313
15 000
5028150
14 000
5028149
13 500
5028147
13 000
5028144
12 000

Slutpris SEK:
15 000
1 473 EUR, 1 635 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.