Prins Eugen

661838

PRINS EUGEN (1865-1947): ''Halmstack o pilträd'',
signerad och daterad Eugen 1935, olja på pannå, 33x65 cm

Konst, Modernt måleri, Selected

Kundcenter

Prins Eugen

Budhistorik (4 bud)

5033860
7 600
5029279
7 000
5029002
6 800
5023920
6 600

Slutpris SEK:
7 600
733 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.