Soppslevar mm i silver 1800-tal

661820

SOPPSLEVAR, 2 st, SÅSSLEV, STRÖSKED, silver, 1800-tal, handtag i svärtat trä, längd 13-33 cm, totalvikt 450 g

Lagningar, slitage

Silver

Monter 3

Budhistorik (4 bud)

5027005
750
5020572
700
5023166
700
5020572

Slutpris SEK:
750
74 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.