Ljusstakar silver

661799

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, rokokostil, svenska importstämplar, fyllda, höjd 18 cm

Bucklor

Silver

Monter 2

Ljusstakar silver

Budhistorik (9 bud)
5027143
650
5026847
600
5026847
550
5020569
500
5026804
500

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.