Anders Fogelin oljemålning

661791

ANDERS FOGELIN (1933-1982): Motiv med flamenco dansare, signerad Anders Fogelin, olja på pannå, bildstorlek ca 35x42 cm

Smärre slitage

Rum 5

Anders Fogelin oljemålning

Budhistorik (10 bud)
5027410
900
5027384
850
5027381
5027380
700
5027378
650

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.