John Thorgen oljemålning

661783

JOHN THORGREN (1918-2000): ''Strand Gotland'', signerad J. Thorgren och daterad -77, olja på duk, ca 97x76 cm

Smärre slitage

Rum 5

John Thorgen oljemålning

Budhistorik (18 bud)
5027411
4 200
5027409
5027405
3 800
5027408
3 800
5027405
3 600

Slutpris SEK:
4 200
412 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.