Didrik Von Essen oljemålning

661750

DIDRIK VON ESSEN (1856-1922): Landskap med ruin, signerad och daterad Didr. von Essen, olja på duk, 70x50 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 20

Didrik Von Essen oljemålning

Budhistorik (20 bud)
5028434
2 600
5028392
5028130
1 900
5027285
1 800
5026662
1 400

Slutpris SEK:
2 600
255 EUR, 283 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.