Samling bägare dosor silver

661720

SAMLING OBJEKT, 9 dlr, 18/1900-tal, höjd 1,5-14 cm, vikt 535 g

Smärre slitage, enstaka gravyr förekommer

Silver

Samling bägare dosor silver

Budhistorik (7 bud)
5025294
1 700
5023464
1 600
5019842
5022177
1 400
5019842
1 300

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.