Greta Knutson Tzara oljemålning

661700

GRETA KNUTSON TZARA (1899-1983): Stilleben med fisk och frukt, monogramsignerad GKTz, olja på duk, ca 33x55 cm

Smärre slitage

Rum 5

Budhistorik (8 bud)
5027585
1 900
5027584
5027168
5026780
750
5025412
700

Slutpris SEK:
1 900
187 EUR, 207 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.