Spegel 1800-tal

661696

SPEGEL, nyrokoko, förgylld, krön i pastellage, 218x60 cm

Smärre skador

Speglar

Rum 17

Spegel 1800-tal

Budhistorik (34 bud)
5027219
5 400
5020180
5 200
5027216
5 200
5020180
5 000
5027190
4 800

Slutpris SEK:
5 400
530 EUR, 589 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.