Gunnar Brusewitz akvarell

661669

GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): "Flatruet", signerad och daterad G Brusewitz 5.6.76, akvarell och blyerts, bildstorlek ca 20.5x30.5 cm

Ej examinerad ur ramen

Konst, Teckningar

Rum 5

Gunnar Brusewitz akvarell

Budhistorik (5 bud)
5027569
5027566
5027564
5020052
500
5018121

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.