Olle Hjortzberg oljemålning

661630

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Sydländskt landskap, signerad Olle Hjortzberg, olja på duk, ca 61x50 cm

Mindre ytsmuts

Fack 43

Olle Hjortzberg oljemålning

Budhistorik (19 bud)
5027715
4 600
5027714
4 400
5027695
4 200
5027712
5027695
3 800

Slutpris SEK:
4 600
452 EUR, 501 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.