Charles Roka

661629

CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Motiv av en barn, signerad Roka, olja på duk, ca 80x64 cm

Sedvanlig ytsmuts och slitage

Fack 44

Charles Roka

Budhistorik (6 bud)
5027544
1 400
5027463
1 300
5024811
5020344
5018773

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.