Birger Strååt

661624

BIRGER STRÅÅT, efter Édouard Manet, "The Fifer", olja på duk, signerad och daterad 36, 124x76 cm

Rum 15

Birger Strååt

Budhistorik (1 bud)

5027777
2019-07-12 14:49:02

2019-07-12 kl 14:52
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.