Hänge med kedja 18 k röd/vitguld

661601

HÄNGE, föreställande en skorpion, dekor med pendeloqueslipad diamant ca 0,32 ct, Bernt Högkvists Guldsmedja, Stockholm 1988, höjd 2,5 cm, KEDJA, tvåradig, 18 k röd/vitguld, vitguldskedjan stämplad Balestra, lås, karbinhake, längd 41 cm, total vikt ca 22,3 g

Diamantens spets med litet nagg samt något lös i sin fattning

Guld/Smycken

Budhistorik (5 bud)
5028669
7 600
5028668
6 000
5023234
5 000
5022655
2 400
5022474
600

Slutpris SEK:
7 600
746 EUR, 828 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.