Mobilia Verkstad sideboard

661600

MOBILIA VERKSTAD, sideboard, 1900-talets första hälft, fanérad i mahogny, 4 dörrar, varav 2 med en bakomliggande hylla samt 1 med invändigt fackinredning, brickmärkt, höjd ca 76, 150x42 cm

Bruksslitage, märken, repor, något blekt, en nyckel är något snedd

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Mobilia Verkstad sideboard

Budhistorik (16 bud)
5023913
4 200
5027558
5023913
3 600
5027557
3 400
5023913
3 200

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.