Fåtöljer 1 par

661546

ÖRONLAPPSFÅTÖLJER, 1 par, 1940-tal, klädda i blå plyschklädsel med pärlspikning, bestade ben, höjd ca 90, sitthöjd 42 cm

Fläckar och slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 22

Fåtöljer 1 par

Budhistorik (7 bud)
5027702
5027520
5026955
5026706
750
5025645
700

Slutpris SEK:
147 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.