Byrå Italien 1700-tal

661539

BYRÅ, 1700-tal, Lous XVI, Italien, fanérad med olika träslag med intarsiadekor av blomster och urna, 3 lådor, höjd 85, 122x56 cm

Senare lådor, fläckar, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 17

Byrå Italien 1700-tal

Budhistorik (18 bud)
5027593
8 400
5027478
8 200
5027592
8 200
5027478
8 000
5027297
7 200

Slutpris SEK:
8 400
825 EUR, 916 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.