Alberto Meda ''Meda'' kontorsstol

661538

ALBERTO MEDA, ''Meda'' kontorsstol, Vitra, 2000-tal, formgivningsår 1996, polerat aluminium stomme, ryggstöd av svart mesh tyg, sits och armstöd klädda i svart skinn, etikettmärkt, justerbar sitthöjd

Bruksslitage

Möbler, Kontorsmöbler

Hylla 7

Budhistorik (16 bud)
5027407
1 800
5027401
1 700
5027398
1 600
5027400
1 600
5027398

Slutpris SEK:
1 800
177 EUR, 196 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.