Alberto Meda ''Meda'' kontorsstol

661536

ALBERTO MEDA, ''Meda'' kontorsstol, Vitra, 2000-tal, formgivningsår 1996, polerat aluminium stomme, ryggstöd av svart mesh tyg, sits och armstöd klädda i svart skinn, etikettmärkt, justerbar sitthöjd

Bruksslitage, rester av färg

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 14

Budhistorik (15 bud)
5027629
5027633
5027629
1 900
5027623
1 800
5027623
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.