Satsbord 1900-talets andra hälft

661525

SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, sannolikt Italien, plexiglas, det stora bordets mått höjd ca 46, 45x29 cm

Brukslitage, det stora bordet med fotnagg

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 12

Budhistorik (15 bud)
5024971
1 900
5024969
1 800
5024959
1 700
5024965
1 700
5024959
1 600

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.