Shotel

661521

SHOTEL, 1800-tal, Etiopien, grepp av horn, graverad klinga med stämplar, läderbalja med pressad och skuren dekor, total längd ca 84 cm

Vapen/Medaljer

Visas på begäran

Shotel

Budhistorik (16 bud)
5031846
5024900
5024899
950
5024898
900
5024897
850

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.