Dosor serviettringar assiett tesil

661516

DOSOR, SERVIETTRINGAR, ASSIETT, TESIL, 19 dlr., delvis silver, 18/1900-tal, varierande tillverkare, silvrets vikt ca 368 g

Slitage

Silver

Monter 2

Budhistorik (8 bud)
5027509
5025305
5027508
5025305
1 400
5021429
1 300

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.