Pablo Picasso färglitografi

661298

PABLO PICASSO (1881-1973) (efter): Ateljéinteriör, daterad 19-11-1955. II., i trycket, färglitografi, ca 26x41 cm

Fack 23

Pablo Picasso färglitografi
Budhistorik (21 bud)
5027456
1 600
5027453
5027452
1 400
5027450
1 300
5027446

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.