Henri Matisse färglitografi

661284

HENRI MATISSE (Frankrike 1869-1954), efter, "Nu bleu" signerad och daterad 1952 i trycket, färglitografi ur Verve nr 36-36, bildyta ca 35x25 cm

Tavelvagn 3

Henri Matisse färglitografi

Budhistorik (30 bud)
5028170
4 400
5027019
4 200
5028161
4 200
5027019
3 800
5027632
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.