Miniatyrmålning

661274

BROSCH med MINIATYRMÅLNING, Kristina Nilsson Operasångerska, signerad M-de-Heribitx 1890, i förgylld ram, ca 43x33 mm

Diverse, Guld/Smycken, Konst

Miniatyrmålning

Budhistorik (2 bud)

5026728
5019063

Slutpris SEK:
196 EUR, 218 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.