Väggur 1800-tal

661263

VÄGGUR, 1800-talets andra hälft, sk Schwarzwaldur, emaljerad urtavla, romerska siffror, förgylld profilerad och dekorerad mässing, monterad i trälåda, ca 32x29 cm, 2 lod samt pendel finns

Klockor/Ur

Rum 7

Väggur 1800-tal

Budhistorik

2019-07-12 kl 13:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.