Peter Dahl färglitografi

661177

PETER DAHL (född 1934): Ur Fredmans Epistlar, signerad Peter Dahl, färglitografi, bildstorlek ca 39x28 cm

Ej examinerad ur ramen

Rum 5

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (3 bud)

5027665
5027691
5027665

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.