Barlow Moore oljemålning

661044

BARLOW MOORE (1834-1897): Marint motiv, signerad Barlow Moore, olja på duk, ca 41x59 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Barlow Moore oljemålning

Budhistorik (13 bud)
5027603
5021596
5021595
5021572
5020980
700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.