Barlow Moore oljemålning

661044

BARLOW MOORE (1834-1897): Marint motiv, signerad Barlow Moore, olja på duk, ca 41x59 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Fack 9

Barlow Moore oljemålning

Budhistorik (13 bud)
5027603
5021596
5021595
5021572
5020980
700

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.