Matgrupp

660770

MATGRUPP, bestående av: 6 st. stolar och bord med iläggsskiva, mörkbetsat trä, längd ca 200 cm, bredd ca 107 cm, höjd 76 cm, bredd iläggsskiva 38 cm

Repor, bruksslitage

Möbler, Matbord

Drottninggatan 36, Malmö

Matgrupp

Budhistorik

2019-07-17 kl 12:20
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.