Ljusstakar Louis XVI

660247

LJUSSTAKAR, 1800-talets början, Louis XVI, marmor och förgylld brons, höjd ca 22 cm

Skador, lagingar, nagg

Diverse, Belysning

Ljusstakar Louis XVI

Budhistorik (12 bud)
5017618
3 200
5018990
5017618
2 800
5018989
2 600
5017618
2 400

Slutpris SEK:
3 200
336 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.