Sideboard teak

660185

SIDEBOARD, 1950/60-tal, troligen Danmark, fanérad med teak, tre lådor vid sarg samt 2 skåp, invändigt med höjd ca 95, 160x40 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta vid utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 15

Sideboard teak

Budhistorik (20 bud)
5011543
5011542
1 400
5011541
1 300
5011540
5011539

Slutpris SEK:
158 EUR, 195 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.