Öronlappsfåtölj GP & J Baker

660080

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 2000-tal, klädd i GP & J Baker tyg, modell Lotus tyg, på betsat trä ben, justerbart ryggstöd, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, mindre fläckar

Möbler, Fåtöljer

Rum 10

Öronlappsfåtölj GP & J Baker

Budhistorik (22 bud)
5020429
2 600
5020422
2 400
5020426
2 400
5020422
5020418

Slutpris SEK:
2 600
273 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.