Åke Holm hänkelvas Tema keramik

660002

ÅKE HOLM (1900-1980), hänkelvas, glaserat stengods, signerad Å Holm, 1940-tal, höjd ca 29 cm, diam ca 11 cm

glasyrmistor

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Tema

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik

2019-07-28 kl 11:20
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.