Edgar Wallin oljemålning

659914

EDGAR WALLIN (1892-1963): Landskapsmotiv, signerad och daterad Egard Wallin 1961, olja på duk, 47x56 cm

Rum 18

Edgar Wallin oljemålning

Budhistorik (11 bud)
5017598
750
5017597
700
5017596
650
5017595
600
5017593
550

Slutpris SEK:
750
79 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.