Johan Christian Berger oljemålning

659519

JOHAN CHRISTIAN BERGER (1803-1871): Motiv med gondol, skiss, olja på pannå, signerad J.C Berger, ca 22x29,5 cm,

Konst, Äldre måleri

Fack 20

Budhistorik (1 bud)

5009041
2019-07-01 19:04:00

2019-07-06 kl 14:12
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.