Serveringsvagn 1900-talets andra hälft

659493

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing och betsat trä, svarvade delar, genombruten sarg, höjd ca 75, 80x45 cm

Brukslitage, ostadig

Möbler, Övriga möbler

Rum 20

Budhistorik (18 bud)
5017075
1 900
5015227
1 800
5017072
1 700
5015227
1 600
5017071

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.