Lester Sutcliff oljemålning

659491

LESTER SUTCLIFFE (1848-1933): "A Breezy Day", signerad Lester Sutcliffe, olja på duk, ca 60x106 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Lester Sutcliff oljemålning

Budhistorik (8 bud)
5017202
5017200
1 600
5017192
5017190
1 400
5017188
1 300

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.