Ljusstake

658900

LJUSSTAKE 1800-tal, fot av marmor, gulmetall med dekor i relief, höjd ca 26 cm

slitage

Diverse

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Ljusstake

Budhistorik (1 bud)

5033557
2019-07-15 16:17:33

2019-07-17 kl 10:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.