Vitrinskåp Grange

658483

GRANGE, vitrinskåp, fanerat i idegran, betsat, överdel med vitrindörrar och glashyllor, underdel med dörrpar samt trähyllor, 1900-/2000-tal, brickmärkt, höjd ca 224, 117 x 49 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Vitrinskåp Grange

Budhistorik (2 bud)

5012949
5012934

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.