Ralph Rilton oljemålning

658469

RALPH RILTON (1907-2006): "Livets Trösklar", utförd 1948, olja på duk, signerad Rilton, mått ca 120x180 cm

Rum 15

Ralph Rilton oljemålning

Budhistorik (13 bud)
5018483
5 600
5018511
5 400
5018483
5 000
5018505
4 800
5018483
4 400

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.