Åke Holm väggplatta Tema Keramik

641717

ÅKE HOLM (1900-1980), väggplatta, glaserat stengods, signerad Å Holm, ca 38x48 cm

bruksslitage och naggar

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Tema

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (3 bud)

5054761
5053343
5048099

Slutpris SEK:
42 EUR, 52 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.