Niels Ole Møller stolar 6 st

656276

NIELS OLE MÖLLER, stolar 6 st, modell 78, JL Møller, Danmark 1960-tal, teak med svart skinnsits, stolarna brickmärkta, höjd 81 cm, bredd 49 cm

Ställvis slitage, ett ben dåligt reparerat

Möbler, Stolar, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Niels Ole Møller stolar 6 st

Budhistorik (9 bud)
Bud EUR
4990039
1 800
4987912
1 350
4981635
660
4979252
640
4979104
600

Slutpris EUR:
1 800
18 653 SEK, 2 044 USD
Utropspris EUR:
2 500