KG Nilson giclée Tema KG Nilson

Föregående | Översikt | Nästa

656265

KG NILSON (född 1942): "Våren", signerad och daterad KG Nilson 2018, numrerad 2/100, giclée, bildmått ca 31,5x39,5 cm

PROVENIENS: Ur konstnärens samling

Konst, Grafik, Tema

Baltzarsgatan 6, Malmö

656265 - KG Nilson giclée Tema KG Nilson
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Budhistorik (1 bud)

4980447
2019-06-16 13:44:11

3 dagar kvar
Avslutas 2019-06-20
17:18   (18:18 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.