KG Nilson giclée Tema KG Nilson

656261

KG NILSON (född 1942): "Vintern", signerad och daterad KG Nilson 2018, numrerad 2/100, giclée, bildmått ca 31,5x39,5 cm

PROVENIENS: Ur konstnärens samling

Konst, Grafik, Tema

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (1 bud)

4980448
2019-06-16 13:44:46

2019-06-20 kl 20:28
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.