Émile Noriot oljemålning

656169

ÉMILE NOIROT(1853-1924) "Porte de Rise", signerad samt på baksidan daterad 190(2), olja på duk, ca 39x32 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Émile Noriot oljemålning

Budhistorik (15 bud)
4990449
1 700
4990280
1 600
4990446
1 600
4990280
4990445

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.